Realizace lokálních sítí

S přechodem na elektronické zpracování dat a zaváděním nových technologií v oblasti monitorování a řízení technologických celků přichází do popředí otázka propojení jednotlivých součástí systémů a zvyšují se i nároky na množství, rychlost a bezpečnost přenášených dat Naše společnost v rámci realizace LAN a WAN sítí poskytuje vyčerpávající portfolio datových řešení postavených na prvcích předních světových výrobců. Počínaje kabelážními prvky, přes směrovače, přepínače, síťový management, firewally a zabezpečení, až po řešení VoIP. Značná modularita a pružnost umožňují dodat řešení pro podnikovou síť libovolné velikosti. Každá zakázka je realizována na základě důkladné předchozí analýzy, případného proměření datové sítě a rozboru současných a budoucích potřeb zákazníka. Při návrhu a realizaci rozsáhlých datových metalických a optických sítí vycházíme ze světových trendů a standardů pro komunikace rychlostí 10/100/1000Mbit. Při realizacích odvádíme profesionální práci.

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti realizace LAN a WAN sítí a serverů. Jedná se především o realizaci metalickou, optickou a bezdrátovou technologií. Nabízíme řešení od malé sítě s jednoduchým sdílením prostředků, až po velké síťové systémy se servery dedikovanými pro jednotlivé služby. To vše samozřejmě včetně využití různých internetových a intranetových služeb.

Zabezpečíme Váši firmu, dům, byt. Získáte dálkový dohled nad majetkem. Nabízíme Vám řešení pro zabezpečení a vzdálený monitoring kanceláří, obchodů a jiných zařízení. Nabízíme kamerový dohled sledovaných prostor přes Internet nebo mobilní telefon. Naší prioritou je zejména kvalita za nízkou cenu.

zákaznické přihlášení

Novinky

25.03.2020 -

Modernizace sítě

Dnes jsme nasadili hlavní router s 16ti jádrovým CPU. Původní router už výpočetně nestačil.

19.03.2020 -

Modernizace sítě

Ode dneška hlavní páteřní spoj na technologii Ericsson.

21.03.2012 -

Nové tarify

Tarify pro domácnosti a firmy.

11.04.2008 -

Výpisy hovorů

Všichni naši zákaznící využívající hlasových služeb mohou od dnešního dne využívat online výpisy hovorů, kde lze jednoduše dohledat na jaké čísla bylo voláno a délka jednotlivých hovorů. Pro více informací a získání přístupu ke službě nás kontaktujte.

10.04.2008 -

Novy web

Dnes proběhla kompletní aktualizace internetových stránek tcnet.cz, nový vzhled dopomohl lepší přehlednosti, u internetového připojení a hlasových služeb najdete aktuální ceníky.